2017-nin-en-iddiali-yilbasi-hediye-kutulari-kapak

2017’nin En İddialı Yılbaşı Hediye Kutuları

Kararsızlığınız yüzünden hediye seçmekte zorlanıyor, her seferinde hediye alma işini son ana bırakarak kendi kendinize stres yapıyorsunuz. Sizi bu stresten kurtaracak birkaç önerimiz var. “Hangi hediyeyi alsam?” diye kararsızlığa düşmenizi önleyecek yılbaşı hediye kutuları yeni yılın en favori hediyeleriyle hazırlandı ve ortaya yılın en iddialı hediyeleri ortaya çıktı. Siz de sevdikleriniz için bir tanesini seçin ve yeni yıla mutlu başlamalarını sağlayın.

 

Yeni Yılın En Güzel Hediyesi Yılbaşı Hediye Kutuları

Fotoğraf Çerçeveli Hediye Kutusu

2017-nin-en-iddiali-yilbasi-hediye-kutulari-1

Eşinize, sevgilinize aldığınız hediyeyi daha anlamlı kılmak istiyorsanız üzerine birlikte çekildiğiniz fotoğrafı bastırarak hazırlayacağınız bu kutuyu kullanabilirsiniz. 22x28x4 cm boyutlarındaki hediye kutusu kırmızı renktedir.

 

Kırmızı Yılbaşı Hediye Sepeti

2017-nin-en-iddiali-yilbasi-hediye-kutulari-2

Sevdikleriniz için sürprizlerle dolu bir hediye seçmeyi planlıyorsanız içerisinde yeni yılın olmazsa olmaları bulunan bu kutu tam size göre. Kar küresi, hediye çorabı, kar spreyi, mandal seti, drajeli yılbaşı hediyesi bulunan kutu noel baba deseniyle de oldukça sevimli görünüyor.

 

Sandık Yılbaşı Hediye Sepeti

2017-nin-en-iddiali-yilbasi-hediye-kutulari-3

Kutu dolusu değil sandık dolusu hediyeyi hak eden sevdikleriniz için hazırladığımız bu sette yok yok. Yeni yılın en sevimli hediyesi kar küresi, yılbaşı masalarını süsleyecek mum, içeceklerini keyfile yudumlayacakları kupa bardak, hediye çorabı, ağaç süsü ve mandal setiyle dolu sepet yeni yılın en beğenilen hediyesi olacak.

 

 

Yılbaşı Mutluluk Sepeti

2017-nin-en-iddiali-yilbasi-hediye-kutulari-4

Alacağı hediyeye bir türlü karar veremeyenler için hazırladığımız mutluluk sepeti yeni yılın favori hediyelerinden oluşuyor. Kupa bardak, çikolata, kar küresi gibi en tatlı hediyelerin yer aldığı sepette daha birçok sürpriz hediye sevdiklerinizi bekliyor.

 

Dolu Dolu Yılbaşı Sepeti

2017-nin-en-iddiali-yilbasi-hediye-kutulari-5

Yılbaşında ev partisi düzenleyecek sevdiklerinize parti aksesuarlarıyla dolu bu sepeti armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz. HOHOHO yazılı gözlükten geyik boynuz saç tacına kadar eğlenceli aksesuarların yer aldığı sepete ağzını tatlandıracak çikolataları koymayı da unutmadık.

 

Şık Beylere Hediye Sepeti

2017-nin-en-iddiali-yilbasi-hediye-kutulari-6

İş arkadaşlarınıza nasıl bir yılbaşı hediyesi almanız gerektiğine karar veremiyorsanız şıklığına şıklık katacak ürünlerle dolu bu sepete bayılacaksınız. Efor gömlek, deri kartvizitlik ve deodoranttan oluşan set erkekler için alabileceğiniz en iddialı hediyelerden biri.

 

Şans Sepeti

2017-nin-en-iddiali-yilbasi-hediye-kutulari-7

Anneniz, eşiniz ya da kadın arkadaşlarınıza alabileceğiniz şans sepeti yeni yılda onlara şans getirecek ürünlerle dolu. Şans getirdiğine inanılan dört yapraklı yonca kolye, kupa bardak, kitap ayracı, yeşil drajeler ve sevimli ayıcıkla dolu sepet tarafınıza tülle sarılarak gönderilmektedir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir