asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-kapak

Asla Modası Geçmeyen Yılbaşı Hediyesi Ayıcıklar

Çocukken herkesin sarılarak uyuduğu sevimli bir ayıcığı mutlaka olmuştur. Büyüdüğümüz de de vazgeçemediğimiz bu ayıcıkları dekorasyonumuzda kullanmaya devam ediyoruz. Ve hala biri bize ayıcık hediye ettiğinde dünyanın en mutlu insanı oluyoruz. Siz de arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz için seveceği bir hediye almak ve onu mutlu etmek istiyorsanız hiç riske girmeyin, hemen bir ayıcık alın. Alacağınız ayıcığın farklı ve yılbaşı hediyesi olabilecek modelleri neler merak ediyorsanız da hemen yazımızı incelemeye başlayın.

 

En Sevimli Yılbaşı Hediyesi Ayıcıklar

Yumoş Ayı 46 cm

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-1

 

Elinde seni seviyorum yazılı kalp tutan bu sevimli ayıcık ayaklarında da kalp detaylarına sahip. Pembe ve kahverengi renk seçeneklerine sahip ayıcık 46 cm boyutunda.

 

Seni Seviyorum Kalpli Ayı 50 cm

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-2

 

Hem sevimli hem de romantik bir hediye seçeneği olan ayıcık bembeyaz rengiyle gönülleri fethetmeye geliyor. Seni seviyorum mesajı taşıyan kalp yastığıyla dekorasyonlara renk katacak olan ayıcık 50 cm boyutundadır.

 

 

Hediye Keseli Yılbaşı Ayısı

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-3

 

Sevdikleriniz ayıcık güzel bir hediye evet ama yeterli değil diyorsanız yılbaşına özel hazırladığımız bu keseye ne dersiniz? İçerisinde ayıcık, çikolatalar ve hediye edeceğiniz kişinin fotoğrafını bastıracağınız bir rozet bulunan set yeni yılın en özel hediyelerinden biri.

 

Tıkıl Ayı 70 cm

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-4

 

70 cm boyutundaki ayı sevdiklerinizi mutluluktan havaya uçuracak. Ekru ve kahverengi renk seçenekleri bulunan bu sevimli ayıcık da elinde üzerinde seni seviyorum yazan kalp yastık taşıyor.

 

Sevimli Ayıların Kalp Kutulu Hediye Kutusu

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-5

 

İçerisinde iki adet sevimli ayıcık, iki adet kalp mum, iki adet kalp çikolata ve mesajınız bulunan set yılbaşı hediye kutuları arasında en romantik seçenek olarak sizleri bekliyor. Duygularınızı anlatacağınız mesajınız ve diğer hediyeler özel kalp kutu içerisinde tarafınıza gönderilecektir.

 

Kişiye Özel Romantik Peluş Ayı

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-6

 

Alacağım hediye sıradan oyuncak ayılardan farklı olmalı diyenler için de önerimiz üzerindeki tişörtüne hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilecekleri bu peluş ayı.

 

Gülen Yavrulu Ayı 100 cm

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-7

Kahverengi ve ekru renk seçenekleri bulunan bu dev ayıcığın kucağında sevimli mi sevimli bir yavrusu bulunuyor. Çocuklarınız, eşiniz veya sevgiliniz için hediye olarak alabileceğiniz bu ayı 100 cm boya sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir