ayicikli-en-sirin-yilbasi-hediye-sepetleri-7

Ayıcıklı En Şirin Yılbaşı Hediye Sepetleri

Tercih edeceğiniz yılbaşı hediyesinin unutulmaz olmasını istiyorsanız, şirinliğiyle dikkat çeken birbirinden renkli ayıcıklı yılbaşı hediye sepetleri ile karşınızdayız! Siz de yılbaşı hediyesi seçimlerini sona bırakanlardansanız üzülmeyin! Sizin için hazırladığımız bu hediye sepetlerine sahip olma şansınız hala devam ediyor. İçeriği zengin hediyelere ihtiyacınız varsa, sevimlilik abidesi hediye sepetlerimizle kararsızlıklarınızın üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. İçindeki çocuğu hiçbir zaman yitirmeyen sevdiklerinizin, masumiyetiyle dikkat çeken hediye sepetlerimizle mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Biz sizin için ayıcıklı olan hediye sepetlerimizi derledik. Ürünlerimizin ayıcıksız olanı, romantik olanı, esprili olanı ve daha pek çok seçeneği bulunmaktadır. Siz de dilediğiniz sepet modelimizi tercih edebilirsiniz.

En Sevimli Yılbaşı Hediyesi: Ayıcıklı Sepetler

ayicikli-en-sirin-yilbasi-hediye-sepetleri-1

Romantikliğiyle sevgilinizi büyüleyecek bir hediye sepetine ne dersiniz? İçerisindeki sevimli ayıcıkla birlikte Love notluk, kalpli tealight, seni bu kadar çok seviyorum butik kurabiye, kalp magnet kalp-ayıcık mandal ve tebeşir bulunmaktadır.

 

Hediye Keseli Yılbaşı Ayısı

ayicikli-en-sirin-yilbasi-hediye-sepetleri-2

Kişiye özel olarak hazırlanan rozetiyle gönderilen, içi çikolata dolu kesesi bulunan şirin yılbaşı ayısı sevdiklerinize verebileceğiniz en lezzetli ve sevimli hediye…

 

Şans Sepeti

ayicikli-en-sirin-yilbasi-hediye-sepetleri-3

Yeni yılın şans getirmesini istediğiniz dostlarınıza içerisinde 4 yapraklı yonca baskılı kupa bardak, şirin ayıcık, yoncalı kitap ayracı, yonca kolye ve yonca yapıştırmalı kavanozda draje şekerlemeler bulunmaktadır.

 

Aşkımıza Ayılar Şahit Hediye Sepeti

ayicikli-en-sirin-yilbasi-hediye-sepetleri-4

Seni seviyorum” demek daha önce hiç bu kadar şirin bir romantiklikte olmamıştı! İkili şirin ayıcığın da yer aldığı bu sepette içerisinde drajeler bulunan kalp şişe ve içerisinde yazmasını istediğiniz metnin yer alacağı romantik mektup yer alacaktır.

 

Sevgiliye Yılbaşı Hediye Sepetleri

ayicikli-en-sirin-yilbasi-hediye-sepetleri-5

Farklı modelleri de bulunan sevimli hediye sepetlerimizin ayıcıksız modelleri de bulunmaktadır, dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Annenizi, sevgilinizi ya da kız kardeşinizi bu sevimli sepetlerimizle dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

 

Yılbaşına Özel Hediye Kovası

ayicikli-en-sirin-yilbasi-hediye-sepetleri-6

Mutlu yıllar yazısıyla dikkat çeken yeşil kovanın içerisinde baston şeker, yıldız draje şekerlemeyle dolu minik şişe ve sevimli ayıcık anahtarlık yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir