Kişiye Özel Hediye »

Ekim 18, 2012 – 3:08 pm |

Yeni yıl yani toplumsal olarak benimsediğimiz ve yılbaşı olarak adlandırdığımız Ocak ayına girişi bu yıl da her yıl olduğu gibi coşku ile kutlamak için hazırlıklar yapmaya başladık bile. Yılbaşına günler kala çekilen kuralarda bize çıkan …

Read the full story »
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Home » Yılbaşı Hediyeleri

Çocuklara Özel Sevimli Yılbaşı Hediyeleri

Submitted by on Aralık 14, 2012 – 11:50 amNo Comment

Minik yaramazlar için özel olarak onların zevklerine ve ilgilerine yönelik dizayn ettiğimiz bu harika hediyelik ürünlere en az sizin kadar onlarda bayılacak. Birbirinden şık ve birbirinden keyifli dizayn edilen bu harika yılbaşı hediyeleri, minik kahramanlara çok yakışacak süper hediyeler olacak. Çocuklarınızı onlara özel olarak tasarlanan bu şık ve sevimli yılbaşı hediyeleri ile sevindirin, onlara unutamayacakları bir akşam yaşatarak ailece birlikte harika bir yeni yıl kutlaması yapın:)

Yılbaşında Çocuklar İçin Sevimli Hediyeler

 

Şirin bebeğiniz için alacağınız bu sevimli alttan çıt çıtlı zıbınlık, ona hem çok yakışacak hem de yılbaşı için sevimli bir hediye olacak:)

 

Üzerine kızınızın isminin baş harfini işletebileceğiniz bu şirin ve oldukça şık bir tasarıma sahip olan elbise kızınıza çok ama çok yakışacak bir yeni yıl elbisesi olacak. Onu bu harika elbise görünce siz de yanaklarını ısırmamak için kendinizi zor tutacaksınız:)

 

Minik kızınıza alacağınız bu şirin ayıcık kolye ona hem çok yakışacak hem de onu çok sevindirecek şirin bir hediye olacak. Oldukça sevimli bir dizayn ile tasarlanan bu keyifli kolye kızınızın aklını başından alacak bir hediye olacak:)

 

Kivili dondurma tasarımında dizayn edilen bu şirin doldurma küpeler, kızınızın bayılacağı harika aksesuarları olacak.

 

Bu şirin tasarıma sahip oyuncaklar, çocuklarınızın bayılacağı harika bir tasarıma sahip mükemmel hediyeler olacak. En az sizin kadar kızınızda oğlunuzda yılbaşında sizden aldığı şirin hediyelerle oldukça mutlu olacak ve harika bir yılbaşı geçirecek:)

 

Çocukların en sevdiği şey olan çikolataların tasarlandığı bu şirin ve ağzı sulandıran leziz çikolata küpeler, kızınızın çok seveceği harika bir ylbaşı hediyesi olacak.

 

Çocuklarınız için yılbaşına özel olarak tasarlanan bu harika hediyelik ürünlere çocuklarınız bayılacak:)

 

Minicik ellerine minicik bir tasarım yapılan bu parmaksız şirin eldivenler çocuklar için oldukça güzel bir hediye olacak. Yılbaşına sürpriz hediyeler bulmak içi en doğru yerdesiniz.

 

Çocuklarınıza onları mutlu edecek bu şirin ve sevimli hediyelerden vererek onları yılbaşında sevindirin:)

 

 

Bu şirin pabuçlar kızınıza çok yakışacak bir yılbaşı hediyesi olacak.

çocuklarınıza vereceğiniz bu harika hediyelere onlarda çok mutlu olacaklar:)

 http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/

 

Etiketler:, , ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.