Kişiye Özel Hediye »

Ekim 18, 2012 – 3:08 pm |

Yeni yıl yani toplumsal olarak benimsediğimiz ve yılbaşı olarak adlandırdığımız Ocak ayına girişi bu yıl da her yıl olduğu gibi coşku ile kutlamak için hazırlıklar yapmaya başladık bile. Yılbaşına günler kala çekilen kuralarda bize çıkan …

Read the full story »
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Home » Yılbaşı Hediyeleri

Çocuklara Yılbaşı Hediyeleri

Submitted by on Aralık 21, 2011 – 4:45 pmNo Comment

Yılbaşı hediyeleri almak herkes için çok güzel bir duygudur ama konu çocuklar olunca önemi çok daha artmaktadır. Yılbaşı hediyelerini tüm sene boyunca bekleyen çocuklara en güzel hediyeleri seçip vermek onları çok sevindirir. Çocuklarınızı yılbaşına hazırlarken hem evinizi yılbaşına özel yılbaşı ağaçları ve süsleri ile paketleyerek yılbaşı hediyelerinizi yılbaşı ağacınızın altında açılmamış hediye paketleri ile koymanız onların yeni yıla girme sevinçlerini de arttıracaktır.
Çocuklarınıza yılbaşı hediyeleri almak için size önerebileceğimiz birkaç farklı alternatif var.

Yılbaşı Hediyeleri

Bunlardan birincisi güzel Barbie bebekler olabilir. Özellikle kız çocuklarının evcilik oynayarak hayal güçlerini geliştirmelerine çok yardımcı olan Barbi bebekleri çocuklarınız çok sevecektir. Özellikle Barbi evi, arabası ya da tatil, iş gibi Barbi bebekleri almanız onların ilerideki hayatlarına ufak ufak hazırlanmalarına da yardımcı olabilir.
İkinci yılbaşı hediyeleri alternatifi ise peluş bebeklerdir. Hem kız hem de erkek çocuklarınıza alabileceğiniz yılbaşı hediyelerinden olan peluş bebekler hem onların aidiyet duygusunu geliştirmek de hem de küçüklüklerinden itibaren sarılarak sevgilerini yansıtabilecek yumuşacık bir arkadaş edinmelerine yardımcı olacaktır.
Üçüncü ve belki de en önemli yılbaşı hediyesi alternatiflerinden biri de puzzle, lego ve bulmacalardır. Çocuklarınızın hayal güçlerini, problem çözme yeteneklerini ve zekalarını geliştirecek bu yılbaşı hediyeleri onların belki de ileride üstesinden zorlukla gelecekleri sorunları kolaylıkla çözmelerine yardımcı olabilir.
Dördüncü olarak da yılbaşı hediyeleri olarak çocuklarınıza ne alırsanız alın ama muhakkak bu yılbaşını hediyesiz geçmemeye çalışın.

Etiketler:, ,

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.