Kişiye Özel Hediye »

Ekim 18, 2012 – 3:08 pm |

Yeni yıl yani toplumsal olarak benimsediğimiz ve yılbaşı olarak adlandırdığımız Ocak ayına girişi bu yıl da her yıl olduğu gibi coşku ile kutlamak için hazırlıklar yapmaya başladık bile. Yılbaşına günler kala çekilen kuralarda bize çıkan …

Read the full story »
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Home » Yılbaşı Hediyeleri

El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

Submitted by on Aralık 21, 2011 – 11:24 amOne Comment

Yılbaşı hediyeleri denildiğinde aklınıza ilk gelen şeylerden biri muhtemelen bir mağazadan ya da şık aksesuarlar satan bir dükkândan bir şeyler satın alma fikridir.

Ancak her zaman bunu yapacak maddi yeterliliğe sahip olamayabilirsiniz. Temel olan unsur maddi yeterlilikten çok özgün olabilmek ve kendi hediyenizi kendiniz yapabilmektir. Birçok insan hediyeyi verenin hediye üzerinde el emeği bulunmasından hoşnut olurlar.

Kişisel ve kişiye yönelik hediyeler her zaman hazır alınan hediyelere göre üstünlüğünü korumaktadır. Kendi imkânlarınız doğrultusunda evinizde hediyenizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. İşte size fikir verebilecek ev yapımı hediyelerden bazıları.

Hediye sepetleri

Hediye sepetleri çok çeşitlilik açısından önemli bir hediye çeşididir. Birçok ayrı hediyenin içerisinde bulunduğu hediye sepetleri her zaman ilgi çekmektedir. Çiçekler ile süslenmiş bir hediye sepeti içerisine dilediğiniz hediyeleri koyabilir ve kısa özgün bir not yazarak tamamlayabilirsiniz.

Atkı takımı

Yılbaşının kış mevsiminde olması nedeni ile atkı, şapka ve eldivenden oluşan bir takım hediye edilmesi oldukça mantıklı bir hediye oluşturmaktadır. Şayet yetenekli bir kadınsanız ve el beceriniz gelişmiş ise hazır satın almak yerine kendiniz örebilirsiniz. El emeğinin değdiği her hediye bazen daha anlamlı olabilir.

Kurabiyeler

Yılbaşı akşamı için birbirinden lezzetli kurabiyeler ikram etmek davetlilerin hoşuna gidebilir. Şayet mutfakta yeterli olduğunuzu hissetmiyorsanız hazır satın alabilirsiniz. Ama kendi ellerinizle yaptığınız kurabiyelerin daha anlamlı olacağını da unutmayın.

Etiketler:, , , , , , , ,

One Comment »

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.