Kişiye Özel Hediye »

Ekim 18, 2012 – 3:08 pm |

Yeni yıl yani toplumsal olarak benimsediğimiz ve yılbaşı olarak adlandırdığımız Ocak ayına girişi bu yıl da her yıl olduğu gibi coşku ile kutlamak için hazırlıklar yapmaya başladık bile. Yılbaşına günler kala çekilen kuralarda bize çıkan …

Read the full story »
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Home » Yılbaşı Hediyeleri

En Süslü Yılbaşı Hediyeleri

Submitted by on Aralık 29, 2012 – 6:15 amNo Comment

Yılbaşına günler kala birbirinden renkli ve birbirinden keyifli bir çok süslü hediye sizleri bekliyor. En süslü yılbaşı hediyeleri siz ve süslü sevdikleriniz için özel olarak tasarlandı. :)  En güzel yılbaşı hediyelerinin özel olarak tasarlandığı bu harika yeni yıl hediyeleri ile sevdiklerinize yılbaşında mükemmel bir sürpriz yapacak. yılbaşında sevdiklerinizle geçireceğiniz en güzel gece bu benzersiz hediyeler eşliğinde olacak.

Yılbaşına Özel Süslü Hediyeler

 

yilbasi-hediyeleri-1

Görkemli bir tasarıma sahip şık ve göz alıcı bu iphone kabı, sevgilinize yılbaşında vereceğiniz en süslü yeni yıl hediyesi olacak. Bu harika hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayacaksınız:)

 

yilbasi-hediyeleri-2

Hem sarj adaptörü hem de  bir usb bellek tasarımına sahip olan bu şık dizaynıyla ilgi çeken yılbaşı hediyesi, teknoloji ile arası iyi olan sevgilinize, arkadaşlarınıza alacağınız güzel bir yeni yıl hediyesi olacak.

yilbasi-hediyeleri-3

Güzeller güzeli kız arkadaşınıza alacağınız bu şık yeşil çanta, hem onun tarzına uygun olan bir hediye olacak hem de sevgiliniz bu hediyeyi çok beğenecek.

yilbasi-hediyeleri-4

Rengarenk tasarıma sahip bu harika ayakkabılar unisex tasarıma sahip güzel bir hediye. Sevgiliniz ve kendinize alıp çift olarak kullanabileceğiniz bu harika ayakkabıları sevgiliniz de çok beğenecek.

yilbasi-hediyeleri-5

En romantik hediye aşkla seçilen hediyedir. Sevgiliniz için aşkla bir hediye seçin ve onu mutlu edin:) En güzel hediyeleri ona yılbaşında ona vererek mükemmel bir sürpriz yapın:)

yilbasi-hediyeleri-6

Sevgilinize çok yakışacak olan bu şık şort ve üzerindeki swee shirt kız arkadaşınızın üzerinde oldukça uyumlu ve şık duracak mükemmel bir yeni yıl hediyesi olacak.

yilbasi-hediyeleri-7

Bir kadın ile bir erkek nasıl birbirlerini tamamlıyorlar ise bu harika eldivenler de bir kadını ve bir erkeği temsil ediyor. Bir araya geldiklerinde bir kalp dizaynının ortaya çıktığı şık eldivenler kız arkadaşınıza çok yakışacak.

 

yilbasi-hediyeleri-8

Rengarenk tasarıma sahip bu oyuncaklı telefon kabı, süslü sevdiklerinize vereceğiniz oldukça süslü bir hediye olacak.

yilbasi-hediyeleri-9

Şirin hediyelerin sevdikleriniz için dizayn edildiği bu harika yılbaşı hediyelerini sevdikleriniz çok beğenecek. Arkadaş için enteresan yılbaşı hediyeleri ile onları şaşırtabilirsiniz.

 

 

yilbasi-hediyeleri-10

 

Bu şirin ve şık iphone kabı, kız arkadaşınıza vereceğiniz çok şık bir yeni yıl hediyesi olacak. Sevdiklerinizle birlikte aşk sevgi  mutluluk ve bol hediye dolu yıllar dileriz:)

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/

Etiketler:, , ,

No Comment »

1 Pingbacks »

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.