Kişiye Özel Hediye »

Ekim 18, 2012 – 3:08 pm |

Yeni yıl yani toplumsal olarak benimsediğimiz ve yılbaşı olarak adlandırdığımız Ocak ayına girişi bu yıl da her yıl olduğu gibi coşku ile kutlamak için hazırlıklar yapmaya başladık bile. Yılbaşına günler kala çekilen kuralarda bize çıkan …

Read the full story »
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Kişiye Özel Hediye
Home » Yeni Yıl Hediye, Yılbaşı Hediyeleri

Erkeklere En İyi Yılbaşı Hediyeleri

Submitted by on Aralık 20, 2011 – 10:12 amNo Comment

Ürün çeşitliliği arttıkça hediye seçimi daha da zorlaşmaktadır. Yaklaşan yılbaşı sebebiyle de herkes sevdiklerine ne alacağı konusunda telaşa kapılmaktadır.

Hediye alacağınız en önemli kişi evliyseniz kocanız ya da sevgiliniz varsa erkek arkadaşınızdır. Erkeklere alınabilecek en iyi yılbaşı hediyeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız önerilerimizi dikkate alın.

En iyi hediyeler

Birisi için hediye seçerken her zaman en iyisini isteriz. Hediye verdiğimiz kişi üzerinde aldığımız hediyenin iyi bir izlenim yaratmasını isteriz. Kadınlar ve kızlar genellikle evlerinin bir köşesinde ya da üzerinde gururla sergileyebileceği ve diğerlerini kıskandırabileceği şeyler ister. Erkekler ise gerçekten ihtiyacı olan ve kullanabilecekleri hediyelerden hoşlanır. Güzel bir tablo ya da ikinizin resminin bulunduğu güzel bir resim çerçevesi aslında alınabilecek iyi hediyelerdendir ama erkekler bunları kullanamayacağı için pek sevmezler. Hediye alırken bunları da göz önünde bulundurun.

Küçük aletler

Erkeğe hediye edebileceğiniz en iyi şey küçük aletlerdir. Piyasada birçok çeşit küçük alet vardır: iPod, MP3 çalarlar, müzik sistemleri, telefonlar, oyun konsolları, dizüstü bilgisayarlar ve bunun gibi birçok alet… Fotoğraf çekmesi seven birine hediye alacaksanız fotoğraf makinesi en doğru hediye olabilir.

Modaya uygun aksesuarlar

Erkekler kadınlar kadar aksesuarlara önem vermese de bazı aksesuarlar erkeklerin hoşuna gider. Kol düğmesi, güzel bir kravat ya da kaliteli bir kemer yılbaşı için güzel hediyeler arasındadır.

Tatil

Erkeklere hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biri de belki de yılbaşı tatilidir. Yılbaşından 2-3 hafta önce hatta daha önce tüm yerler dolmadan istediğiniz bir otelde bir oda ayarlayın. Daha sonra güzel romantik bir yemek yiyin ve erkeğinizin hayallerini süsleyen bir şehirde yılbaşınızı geçirin.

Etiketler:, , , , , , , , ,

No Comment »

1 Pingbacks »

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.