Etiket arşivi: Yılbaşı Hediyesi

2017-yilbasi-hediyesi-aanda-modelleri-3

2017 Yılbaşı Hediyesi Ajanda Modelleri

Yazı yazmayı sevenlerin büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri 2017 ajandaları farklı model ve tasarımlarınızla karşınızda! Yazı yazmayı seven dostlarınıza yılbaşı hediyesi olarak onları en çok mutlu edecek ürünleri sunmak istemez misiniz? Düzenli bir şekilde not tutmayı seven, yazar olma hayalleri kuran sevdiklerinize, sadece 2017 de değil ömür boyunca saklayabilecekleri ajanda ürünlerimizi hediye edebilirsiniz. 2017 yılında önceliğiniz değer verdiğiniz insanların mutlu olduklarına şahit olmanızsA, şıklığıyla ve renkleriyle dikkat çeken bu ajanda fikirlerimizi çok seveceğinizden eminiz. Eli kalem tutan her yaş grubuna gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Ajandalarımız firmalara ve kişilere özel olarak hazırlanmaktadır. Aşağıda sunduğumuz ajandaların kimine firma logonuzla isminizi bastırabildiğiniz gibi, kimisine de hediye etmek istediğiniz kişinin ismini yazdırabiliyorsunuz. Ajandalarımızın farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. O zaman 2017 değer verdiğiniz kişilerin mutluluğuna tanıklık ettiğiniz bir yıl olsun. Şimdiden herkese mutlu yıllar dileriz :)

En Renkli 2017 Yılbaşı Hediyesi: Ajandalar

Promosyon Lastikli 2017 Ajanda

2017-yilbasi-hediyesi-aanda-modelleri-1

Firmalara özel olarak hazırlanan promosyon lastikli ajanda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak. Ajandanın renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ajanda üzerinde firma logonuz ve isminiz yer alacaktır.

Rengarenk Deri Kapaklı 2017 Ajandaları 

2017-yilbasi-hediyesi-aanda-modelleri-2

Not tutmayı, yazı yazmayı seven dostlarınız bu ajandalar sayesinde sizin nezdinizde ne kadar değerli olduklarını bir kez daha görecekler. Farklı renk seçenekleri bulunan deri ajandaya hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabiliyorsunuz.

Harfli 2017 Ajandası

2017-yilbasi-hediyesi-aanda-modelleri-3

Harfli 2017 ajandası tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Hediye edeceğiniz kişinin isminin ve soy isminin baş harflerini yazdırabildiğiniz bu şık ajandalarımız, alternatifleri arasında en sevilen ajanda modellerimizden biri. Siz de istediğiniz renk ve adette bu ajandalarımızdan sipariş verebilirsiniz.

Kenarı Renkli 2017 Ajandaları

2017-yilbasi-hediyesi-aanda-modelleri-4

Klasik ajandalardan sıkılanlardan müjdemizi isteriz! Bu renkli ajandalara yazı yazmak ve not almak çok daha keyifli! Siz de yılbaşı hediyenizin en az kişiliğiniz kadar renkli olmasını istiyorsanız, isme özel olarak hazırlanan renkli ajandalarımızı kaçırmayın deriz 😉

Spiralli 2017-Yılı Ajandaları

2017-yilbasi-hediyesi-aanda-modelleri-5

Ajandada kullanım rahatlığına önem verenler spiralli ajanda modellerimizi de çok sevecekler. Sadece öğrencilerin değil, düzenli olarak yazı yazmayı seven ya da her daim yanında organizer bulunduranların da hoşuna gideceğini düşündüğümüz ajandalarımızın farklı renk alternatifleri bulunmaktadır.

Yılbaşı Hediyeleri Paketlerinin Önemi

Yılbaşı hediyeleri verirken güzel bir hediye seçmek kadar önemli olan bir başka şey de yılbaşı hediye paketlerinin güzel olmasıdır. Yılbaşı hediyeniz ne kadar güzel olursa olsun eğer hediye paketleri yeterince güzel olmaz ise hediyenizin güzelliği ve esprisi azalabilir. Unutmayın ki bir yılbaşı hediyesinin sunuşu en önemli şeylerden birisidir. Hatta yılbaşı hediye paketlerini hazırladıktan sonra onları toplu olarak sunacağınız bir hediye paketi ya da yılbaşı ağacının altında ışıklı hoş bir ortam da güzel olabilir.

Yılbaşı hediyeleri paketlerinde yıllardan beri olan en büyük trendlerden biri puantiyeli hediye paketleridir. Beyaz bir zeminin üzerindeki rengarenk yuvarlak puantiyeler hediyenizi eşsiz kılabilir.

Okumaya devam et

Çocuklara Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediyeleri almak herkes için çok güzel bir duygudur ama konu çocuklar olunca önemi çok daha artmaktadır. Yılbaşı hediyelerini tüm sene boyunca bekleyen çocuklara en güzel hediyeleri seçip vermek onları çok sevindirir. Çocuklarınızı yılbaşına hazırlarken hem evinizi yılbaşına özel yılbaşı ağaçları ve süsleri ile paketleyerek yılbaşı hediyelerinizi yılbaşı ağacınızın altında açılmamış hediye paketleri ile koymanız onların yeni yıla girme sevinçlerini de arttıracaktır.
Çocuklarınıza yılbaşı hediyeleri almak için size önerebileceğimiz birkaç farklı alternatif var.

Okumaya devam et