herkesin-sahip-olmak-isteyecegi-yilbasi-kar-kureleri-8

Herkesin Sahip Olmak İsteyeceği Yılbaşı Kar Küreleri

Yılbaşına yaraşır bir hediye arıyorum!” diyenlerin sesini duyduk :) Sevdiklerinize vereceğiniz hediyelerin yılbaşı temalı olmasını istiyorsanız küçük-büyük demeden herkesin dikkatini çeken ve herkesin severek aldığı yılbaşı kar küresi ürünlerimizi tanıtmadan geçmeyelim. Müzikli, müziksiz, ışıklı, ışıksız, küçük ve büyük olmak üzere farklı tasarım ve modelleri bulunan kar kürelerimizi sadece yılbaşında değil her zaman hediye edebilirsiniz. Gönül ister ki sevdiklerimize her zaman en pahalı hediyeleri alabilelim ama bu şirin kar küreleri de sevdiklerinizin kalbindeki size dair sevgiyi diri tutacak kadar anlamlı…

 

Yılbaşı için En Çok Tercih Edilen Kar Küreleri

Müzikli Kar Küreleri

herkesin-sahip-olmak-isteyecegi-yilbasi-kar-kureleri-1

Eğlenceli müziğiyle dikkat çeken bu şirin kar kürelerinin iki farklı Noel baba modeli bulunmaktadır. Dilediğiniz modeli tercih edebilir, küçük büyük ayırt etmeksizin tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

Küçük Yılbaşı Kar Küreleri

herkesin-sahip-olmak-isteyecegi-yilbasi-kar-kureleri-2

Sürpriz bir yılbaşı hediye sepeti hazırlamak istiyorsanız size harika bir önerimiz var! Sepetinizin içerisine bu sevimli kar kürelerinden de koymaya ne dersiniz? Kar kürelerinin 4 farklı modeli bulunmaktadır. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

İstanbul Temalı Kar Küresi

herkesin-sahip-olmak-isteyecegi-yilbasi-kar-kureleri-4

Tam bir İstanbul hayranı olan dostunuza, İstanbul temalı kar küresini hediye ederek onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

 

 

Yılbaşı Evi Mini Kar Küreleri

herkesin-sahip-olmak-isteyecegi-yilbasi-kar-kureleri-3

Ayıcık, Noel baba ve kardan adam modelleri bulunan mini ev kar küreleri, izlemeye doyamayacağınız en güzel yılbaşı hediyesi olacak. Küçük ama sizi 2017 yılında en iyi temsil edecek bu kar kürelerini çok seveceğinizden eminiz 😉

Romantik Mini Kar Küreleri

herkesin-sahip-olmak-isteyecegi-yilbasi-kar-kureleri-5

Kalpli, ayıcıklı ve Love yazılı olmak üzere 3 modeli bulunan romantik kar küreleri de aşkınızı itiraf ederken size destek olacak. Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebileceğiniz küçük bir hediyeye ihtiyacınız varsa bu kar kürelerimiz tam sizlik!

 

Kar Küresi Fotoğraf Çerçevesi

herkesin-sahip-olmak-isteyecegi-yilbasi-kar-kureleri-6

Sadece kar küresi değil, fotoğraf çerçevesi olarak da kullanılabilen bu ürünümüz, yeni yılda alınabilecek en güzel ve ucuz hediyeler arasında! Kar küresini hediye edeceğiniz kişiye vermeden önce içerisine fotoğraf yerleştirmeyi unutmayın.

 

Geyikli Yılbaşı Kar Küresi – Işıklı

herkesin-sahip-olmak-isteyecegi-yilbasi-kar-kureleri-7

Işıklı geyik tasarımlı kar küresi hem renkli hem de şirin! Herkese hediye edebileceğiniz bu minik kar küresi 2017 yılını büyük bir heyecanla bekleyenlerin seçimi olmaya geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir