Kız Arkadaşa Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

Hayatınızda mutlaka belli bir sayıda kız arkadaşınız vardır. En özel durumlarınızı ya da sıkıştığınız her konuyu ona danışırsınız. Aynı şekilde o da size gelir tabi. Yaşadığınız süre boyunca yeri gelir en büyük sırdaşınız, yeri gelir en büyük dert ortağınız olur. Her anınızı onunla yaşamaktan keyif alırsınız. Arkadaşlar birbirine büyük destek olurlar ve hep güven için yaşamanızı sağlarlar. Onun mutluluğu sizin mutluluğunuz olur. Peki böylesine çok sevdiğiniz kız arkadaşınızın değerini yeterince biliyor musunuz? Ona özel günlerde bir hediye verip mutluluğunu daha da arttırabiliyor musunuz? 2013’e yaklaştığımız şu günlerde onun için özel bir hediye seçmeye ne dersiniz? Belki de yılbaşı hediyesi alacaksınız ancak ne alacağınızı kestiremiyorsunuz ve oldukça kararsızsınız. O halde kız arkadaşınızın mutluluğunda bizim de biraz payımız olsun ve seçtiğimiz en güzel yılbaşı hediyelerini gelin beraber inceleyelim.

Kız Arkadaşınıza Özel Yılbaşı Hediyeleri

Tek taş pırlanta yüzükte neymiş??? Kız arkadaşa o kadar küçük ve sevimsiz bir yüzük yerine hem daha büyük hem daha büyük bir taşlı yüzüğe ne dersiniz?

Kumarda kaybeden aşkta kazanır demişler. Siz ikisinde de kazanmaya ne dersiniz? Kız arkadaşa verilecek en güzel kolyelerden. Ayrıca bu zarlarda kesinlikle hile yok!

Dağınık bir kız arkadaşınız var ve değerli eşyaları ile takılarını sürekli odasının içinde kaybediyor. Ne yaparsınız? Aklınıza bir şey gelmiyor mu? Ona bu şirin mi şirin kelebek resimli mücevher kutusunu hediye etmek gayet güzel bir fikir aslında..

Zar kolyeden sonra oyun kartlı köstekli saatte sıra. Havalı görüntüsünün yanı sıra bu kartlarda da hile yok belirtmek isteriz!

Kol saati, duvar saati, masa saatini biliriz hepimiz. Bu saatler ile bildiğiniz bütün saatleri unutun! Bileğe doladıkça asla vazgeçilmeyecek türden bir kol saati. Unutulmaz bir hediye vermeye hazır olun!

Kurabiye saati çoktan geldi bile!!! Kişi başı 3 kurabiye düşüyor ona göre!  İştah açıcı yüzük serimizde sırada kurabiye yüzüklerimiz var. Dikkat edin ki her acıkıldığında yenecek türden değil!

Karnımız git gide acıkıyor değil mi? Bu hediyeleri gördükten sonra acıkmamak elde değil.. Bu seferki sandviçimiz kalem başlıklarında.

Kızların elinden düşüremediği en önemli aksesuardan biri olan el aynası kolyeyle buluştu! Makyaj tazelemeye mi ihtiyaç var? Ayna aramanıza hiç gerek yok! İhtiyacınız olan ayna boynunuzda bile!

Lezzetli bir pastaya hangi kız hayır diyebilir ki? Çikolata ve pasta aşığı kız arkadaşa unutamayacağı bir yılbaşı hediyesi vermenin tam zamanı! Yılbaşında kız arkadaşa ne hediye alınır, sorusuna cevap bulamayanlardan mısınız? Bu hediyeler tam size göre!

Bir kolyeyle birkaç taş birden vurun! Dünyanın bütün güzel mesajları bu kolye üzerinde toplandı. Belki de dünya barışı sizin elinizde!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir