Kategori arşivi: Kişiye Özel Hediye

kisiye-ozel-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

Kişiye özel olarak üretilen hediyeler artık hayatımızın her alanına girdi. Sevgiliye hediye alırken, anneler gününü kutlarken ya da başka bir özel günde kişiselleştirilmiş hediyeler öne çıkıyor. İster fotoğraflarla isterseniz de hazırladığınız mesajlarla kişiye özel hediyeler oluşturabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kişiye özel öğretmenler günü hediyesi de en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle 24 Kasım 2016 öğretmenler gününde kişiye özel hediyelerin daha çok tercih edileceği düşünülüyor. Biz de hediye arayışında olanlara hediye fikirleri sunduk. İşte birbirinden güzel öğretmenler günü hediyeleri.

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

kisiye-ozel-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-01

Kişiye özel yastıklar her zaman olduğu gibi bu yılda da öğretmenler günü hediyeleri arasında yer alıyor.

 

kisiye-ozel-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-02

Eğer sınıfça öğretmeninize kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız bu duvar saatini mutlaka incelemelisiniz. Birçok fotoğraf ve özel mesajla hazırlanan saat tüm öğretmenleri mutlu edecek!

kisiye-ozel-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-03

Klasik ve bir o kadar da sevilen hediyelerden olan kupa bardaklar da artık kişiye özel olarak üretilebiliyor. İşte kişiye özel olarak tasarlanmış bir öğretmenler günü hediyesi kupa bardağı.

kisiye-ozel-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-04

Lezzetli hediyelere de tercihleriniz arasında yer açın. Bu çikolata da öğretmenler günü mesajını içeriyor.

kisiye-ozel-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-05

Şık ve dekoratif olarak diğer hediyeler arasında öne çıkan akrilik ödül de öğretmenlere özel olarak üretiliyor. Üzerine uzun uzun öğretmenler günü mesajınızı yazdırabilirsiniz.

kisiye-ozel-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-06

Hem komik hem de anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel üretilen yastıkları hediye listenize ekleyin. İçi elyaf dolgulu olan bu yastıklar, istediğinizi isim ve tasarımda üretilerek adresinize kadar gönderiliyor.

 

kisiye-ozel-hediye-4

Kişiye Özel Hediye Önerileri

Yeni yıl yani toplumsal olarak benimsediğimiz ve yılbaşı olarak adlandırdığımız Ocak ayına girişi bu yıl da her yıl olduğu gibi coşku ile kutlamak için hazırlıklar yapmaya başladık bile. Yılbaşına günler kala çekilen kuralarda bize çıkan isme nasıl bir hediye alırız da onu mutlu ederiz, nasıl bir hediye alsam da en iyi hediyeyi ben vermiş olsam diye sorular sorar cevabını bulmak için hediye dükkanlarında gezinir durur belki de arkadaşlarımızdan tavsiyeler alırız. Ama hiç biri sizin rutin hediyelerden kurtulmanızı sağlamayacak. Peki nasıl bir hediye verirseniz arkadaşınız ilgisini çeker ve  ortamda verilen hediyelerden en iyisini ve en ilgincini siz verirsiniz? İşte sizin tüm sorularınızın cevabı bizim yılbaşına özel olarak tasarladığımız hediyelerde saklı:)

Kişiye Özel Olarak Verilebilecek Hediyeler

Okumaya devam et

Kişiye Özel Hediye Edilebilecek Seçenekler

kisiye-ozel-hediye-3Aralık gecesi başlayan kutlamada hediyeleşme sırası geldiğinde karın ağrıları mı çekiyorsunuz?  Soğuk terler döküyor, aldığınız hediyeyi vermek istemiyor musunuz?  Bu durum çoğu kişinin oldukça sık yaşadığı bir durumdur. Aman sıkılıp bunalmayın biz sizin için çareler ürettik bile:) Artık kutlama gecesinde yılbaşının en renkli kişisi aldığınız hediye ile siz olacaksınız. Hediyeleşme aşaması geldiği vakit köşelere saklanıp geriye çekilmeden karın ağrısı yaşamadan ilk hediyeyi siz vereceksiniz:) Nasıl mı? İşte cevabı Yılbaşı için özel olarak tasarladığımız hediyelerde gizli:) İster yılbaşı ister diğer özel günlerde olsun bu ilginç hediyelerle en gözde ve en zevk sahibi kişi siz olacaksınız:)

Sevdiklerinize Sürpriz Hediye Fikirleri

Okumaya devam et

Kişiye Özel Hediye Önerileri

Sevdiklerimizle 2012 yılının son aylarında beklemeye geçtiğimiz yılbaşı gecesinin planlarını yapmaya başladık yine, her sene olduğu gibi. Ama bu yıl diğer yıllardan biraz daha farklı olacak. Sizi sevdiklerinize hediye arama telaşından kurtararak keyifle 2013 yılına girmenizi sağlayacağımız keyifli,ilginç ve birbirinden farklı tasarımlarla dizayn edilip üretilen bu hediyelik ürünler sizin o harika gecede kurtarıcınız olacak. Artık ne hediye alsam, nereden alsam sorularına son veriyoruz.. Ne alacağınız da nereden alacağınız da belli:) sizler için ürettiğimiz herkesin zevkine ve tarzına hitap edebilecek bu ürünleri dilerseniz sevgiliniz,eşiniz,dostunuz için de kişiselleştirebilir daha özel bir hediye haline getirebilirsiniz.

 Kişiye Özel En Güzel Hediye Önerileri

Okumaya devam et

En Beğenilen Kişiye Özel Hediyeler

Sizlerin zevkine ve tarzına  uygun  olarak  özel bir incelikle düşünüp tasarladığımız bu en beğenilen ürünlerle  özel günlerinizde hediye konusunda herkese fark atacaksınız. Hediyelerinizle adeta kıskanılan insan olma yolunda ilerleyeceğiniz bu hediyelerle aynı zamanda hediye aldığınız kişiyi de çok ama çok şaşırtacak etrafınızda ilgiyi üzerinize çekeceksiniz. Çünkü bu hediyelik ürünler başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel bir tasarım ve kişisel bir dizayn anlayışı ile üretildi.

 En Beğenilen Kişiye Özel Hediyeler

Okumaya devam et

Kişiye Özel Hediyelerden Bir Demet

Özel hediyelerle süsleyeceğiniz özel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz:) Sizler için yaklaşan yılbaşı ve öğretmenler gününüze özel olarak tasarladığımız ürünlerle hediye arayışınıza bir son veriyoruz. Aynı zamanda arkadaşınızın, annenizin,babanızın, eşinizin doğum günü için, evlilik yıl dönümünüz ve tanışma günü kutlamanız için de hazırladığımız bu özel hediyelerle partnerinizi çok ama çok mutlu edeceksiniz. Hayatında alacağı en güzel hediyeleri ona vereceğiniz bu gün onun için de sizin için de oldukça unutulmaz geçecek. Sevginizi paylaştıkça çoğalttığınız eşinizle bir hayatı paylaşarak, hayatı çoğaltmanız dileğiyle…

Sevdiklerinize Kişiye Özel Hediyeler

 

Okumaya devam et

Kişiye Özel En İyi Anneannelik Sertifikası

Annelerimiz ve anneannelerimiz hayatları boyunca daima bizi büyütmek yetiştirmek ve iyi bir eğitim almamızı sağlayabilmek adına çalışıp didinip durmuştur yıllar yılı. Sevgi böyle bir şeydir işte. Karşılıksız, beklentisiz ve hiç bir şart ve bir koşul olmadan…Bu sevgi sadece bir aile, bir anne sevgisi olabilir. Başka hiçbir bedende ve kalpte bu sevgiye benzer bir sevgi ve değer bulamazsınız. Çünkü başkalarının verebileceği sevgi karşılık bekleyene kadar olacaktır. Ya bir şart ile ya da bir beklenti ile size verecekleri sevgileri günün birinde yitip gidecektir. Ama anne sevgisi asla yitmeyen sevgilerle doludur. Kalbini de kırsak, ona kızsak da bağırsak da üzsek de o her zaman affeder bizi. Gençliktir der cahilliktir der. Her seferinden kendince yarattığı gerekçelerle aklar paklar yeniden her zaman sever bizi. Bizi sevmekten hiç ama hiç bir zaman vazgeçmez o. Öyle bir sevgi hayatta asla bulunamayacak bir değerdir. Ona olan sevgimizi ise biz her an her şekilde elimizden geldiğince göstermeye çalışırız.  Ama arada sırada ona esprili hediye seçenekleri sayesinde sevgimizi ona hatırlatmak, ona kendini oldukça iyi hissettirecektir eminiz:)

 

Anneannenize Özel Sertifika

 

 

Okumaya devam et

Kişiye Özel Annelik Plaketi

Annelerimiz başımızın tacı, hayatta bizi sevgileriyle büyütmüş olan mükemmel meleklerdir onlar. Elleri gibi kalpleri de pamuk, sevgi dolu yumuşacık mı yumuşacık o ellerle büyütüp besledi bizleri. Her an sevdi, hiçbir zaman sevgisini ve ilgisini esirgemedi. Yıllarca hem çalıştı hem büyüttü bizi. En değerli vaktini biz doğduğumuz andan itibaren bizim için harcadı, bizi büyüttü, eğitim almamızı sağladı, sevgisiyle mutlu etti hep bizi…Canımız annelerimiz hayatımızdaki en önemli en değerli insanlar olarak her zaman başımızın tacı olmuşlardır. Onlar kalbimizin baş köşesinde dururken onlara söylediğimiz sevgi sözcükleri onları mutlu etmeye her ne kadar yetse de biz o güzel insan anneleriniz için yıllar boyu size  emekleri karşılığında ona teşekkür edip onu mutlu edebileceğiniz harika bir hediye tasarladık:)

Annenize Özel Plaket

Okumaya devam et

Kişiye Özel Annelik Karnesi

O çok sevdiğimiz annemize her zaman sevgimizi; kurduğumuz kısa cümlelerle, bir öpücükle bir dokunuşla vermeye çalışmışızdır. Ona yılda bir gün o da anneler gününde aldığımız hediyeyle de mutlu etmeye çalışmışızdır ki çoğu kez bu hediye herkesin aldığı kıyafet ve benzeri eşyalardan oluşan rutin hediyelerden olmuştur. Fiziksel faydası var duygusal anlamlılığı yok. Ama annelerimiz oldukça hassas ve duygusal yapıya sahip adeta kanatsız birer melek oldukları için aslında bekledikleri hediyenin  fiziksel yararı değil hediyenizin duygusal bağlılığı ve anlamlılığı olmuştur. Biz de siz bu anneler gününde onu şaşırtın ve gülümsetin diye anneniz için özenle tasarladığımız bu harika ANNELİK KARNESİ ni sizler için hazırladık. Bu karne ile annenizin sizin affetme potansiyelini puanlayacak, İyi,orta veya kötü derecelendirmeleriyle sınıfta kalıp kalmadığını geçtiyse iyi ile  mi orta ile mi geçtiğini, dönem sonu değerlendirmelerini de yazabileceksiniz. Onu şaşırtacağınız bu hediye aslında ona çok tanıdık gelecek. . Her sene annenizin sizden beklediği o mükemmel karneyi anneniz getirebilmiş mi acaba ona annenizle beraber bakıp değerlendireceksiniz:)))

 Annenize Özel Annelik Karnesi


Okumaya devam et

Kişiye Özel Anneler Günü Poster Baskı ( 40 x 70 )

Ülkemizde her yıl Mayıs ayının 2. Pazar gününe denk gelen Anneler Günü, anneleri mutlu etmek ve onları sevgi, saygıyla anmak amacıyla kutlanıyor. Anneler Günü, sadece ülkemizde değil Dünya’nın bir çok ülkesinde aynı ya da farklı tarihlerde kutlanıyor. Bu özel günde çocuklar, annelerini daha çok sevindirmek ve mutlu etmek için hediyeler ya da özel ziyaretlerle ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.  Anneler gününün tarihçesine bakacak olursak, Anneler Günü çok eskiden eski Yunan ve Roma tanrıçaları için düzenlenirdi. Yakın tarihte ise Anneler Günü’nün ilk ortaya çıkışı Amerika’da Anna Jarvis isimli kişinin annesini kaybetmesi üzerine başladı. Anna Jarvis, 1908 yılında annesini kaybettikten sonra ilk olarak sadece kendi çevresinde bu kutlamayı başlattı. Daha sonra 1915 yılında Amerikan Kongresi’nin de onay vermesiyle tüm ülke çapında Mayıs ayının 2. Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanmaya başlandı. Daha sonra bu özel gün tüm Dünya’ya aynı ya da farklı tarihlerde kutlanmaya başlandı.

Annenize Özel Anneler Günü Posteri


Okumaya devam et