Kategori arşivi: Yeni Yıl Hediye

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-kapak

Yeni Yılın Favori Hediyesi Kupa Bardaklar

Yeni yılın ilk gününde de güne çay veya kahvesini içerek başlayacaklar, sevdikleriniz için bu alışkanlıklarını daha keyifli hale getirmeye ne dersiniz? Fotoğraflarınız, isimleriniz ve mesajlarınızla kişiye özel hale getirebileceğiniz yılbaşı hediyeleri arasında yer alan kupa bardakları tercih ederek yeni yılın en eğlenceli hediyelerini yaratabilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı bir hediye olacak kupa bardakları ömür boyu kullanacaklarından da emin olabilirsiniz.

 

 

Yılbaşına Özel Tasarım Kupa Bardaklar

 

Her Dilde Mutlu Yıllar Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-1

Nasıl bir yeni yıl mesajı yazacağına bir türlü karar veremeyenler farklı dillerde “mutlu yıllar” mesajının yer aldığı bu kupa bardağı tercih edebilirler. Üstelik farklı onca mutlu yıllar yazısı arasına hediye edeceğiniz kişinin de ismini ekleyebiliyorsunuz.

 

Yılbaşına Özel Fotoğraflı Kupa Bardaklar

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-2

Yeni yıl coşkusunu hissettirecek olan kupa bardak fotoğrafınızla size özel hale getiriliyor. Yeni yıl ruhuna uygun desenlerle süslenen fotoğrafınızın yanına hediye ettiğiniz yılı da ekleyebiliyorsunuz.

 

Yeni Yıla Özel Fotoğraflı Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-3

Benim için bir fotoğraf yetersiz diyenler, 3 fotoğraf kullanarak tasarlayabileceğiniz bu kupa bardak üzerine hediye ettiğiniz yılın yanı sıra mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz. Beyaz ve sihirli kupa çeşitleri bulunan kupa bardak en çok tercih edilen modellerden biri.

 

Yılbaşı Kuru Kafası Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-4

Sevimli yılbaşı hediyeleri hiç bize göre değil deyip hediye almaktan vazgeçmeyin. Kurukafa desenli bu kupa bardağı alarak sevdiklerinizi şaşırtın. Beyaz ve sihirli kupa seçenekleri bulunan bardak üzerinde aynı zamanda ” ho ho ho” yazısı da yer alıyor.

 

Çiftlere Özel Yılbaşı Kutlaması Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-5

Yeni yılın ilk dakikalarında hem içinizi hem de kalbinizi ısıtacak bir hediye seçmek isterseniz de çiftlere özel tasarlanan bu kupa bardakları tercih edebilirsiniz. Yeni yıl denilince akla gelen figürlerin desen olarak kullanıldığı kupa bardaklar üzerine isimlerinizi ekleyebiliyorsunuz.

 

Bizimkilerin 2017 Geyikleri Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-6

Arkadaşlarınızla 2016 yılında en çok geyiğini yaptığınız konuların 2017 yılında da devam edeceğini düşünüyorsanız bu geyiklerle eğlenceli kupa bardaklar tasarlamaya ne dersiniz? Geyiğini yaptığınız olayları kupa bardak üzerine yazarak bu geyikleri ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Kişiye Özel 2017 Yılbaşı Kupa Bardakları

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-7

Ömür boyu kullanacakları ve kullandıkça da sizi hatırlayacakları armağan vermek istiyorsanız sevdikleriniz için fotoğrafı, ismi ve mesajınızla harika bir kupa bardak tasarlayabilir, yeni yılda da yanlarında olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-kapak

Asla Modası Geçmeyen Yılbaşı Hediyesi Ayıcıklar

Çocukken herkesin sarılarak uyuduğu sevimli bir ayıcığı mutlaka olmuştur. Büyüdüğümüz de de vazgeçemediğimiz bu ayıcıkları dekorasyonumuzda kullanmaya devam ediyoruz. Ve hala biri bize ayıcık hediye ettiğinde dünyanın en mutlu insanı oluyoruz. Siz de arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz için seveceği bir hediye almak ve onu mutlu etmek istiyorsanız hiç riske girmeyin, hemen bir ayıcık alın. Alacağınız ayıcığın farklı ve yılbaşı hediyesi olabilecek modelleri neler merak ediyorsanız da hemen yazımızı incelemeye başlayın.

 

En Sevimli Yılbaşı Hediyesi Ayıcıklar

Yumoş Ayı 46 cm

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-1

 

Elinde seni seviyorum yazılı kalp tutan bu sevimli ayıcık ayaklarında da kalp detaylarına sahip. Pembe ve kahverengi renk seçeneklerine sahip ayıcık 46 cm boyutunda.

 

Seni Seviyorum Kalpli Ayı 50 cm

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-2

 

Hem sevimli hem de romantik bir hediye seçeneği olan ayıcık bembeyaz rengiyle gönülleri fethetmeye geliyor. Seni seviyorum mesajı taşıyan kalp yastığıyla dekorasyonlara renk katacak olan ayıcık 50 cm boyutundadır.

 

 

Hediye Keseli Yılbaşı Ayısı

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-3

 

Sevdikleriniz ayıcık güzel bir hediye evet ama yeterli değil diyorsanız yılbaşına özel hazırladığımız bu keseye ne dersiniz? İçerisinde ayıcık, çikolatalar ve hediye edeceğiniz kişinin fotoğrafını bastıracağınız bir rozet bulunan set yeni yılın en özel hediyelerinden biri.

 

Tıkıl Ayı 70 cm

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-4

 

70 cm boyutundaki ayı sevdiklerinizi mutluluktan havaya uçuracak. Ekru ve kahverengi renk seçenekleri bulunan bu sevimli ayıcık da elinde üzerinde seni seviyorum yazan kalp yastık taşıyor.

 

Sevimli Ayıların Kalp Kutulu Hediye Kutusu

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-5

 

İçerisinde iki adet sevimli ayıcık, iki adet kalp mum, iki adet kalp çikolata ve mesajınız bulunan set yılbaşı hediye kutuları arasında en romantik seçenek olarak sizleri bekliyor. Duygularınızı anlatacağınız mesajınız ve diğer hediyeler özel kalp kutu içerisinde tarafınıza gönderilecektir.

 

Kişiye Özel Romantik Peluş Ayı

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-6

 

Alacağım hediye sıradan oyuncak ayılardan farklı olmalı diyenler için de önerimiz üzerindeki tişörtüne hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilecekleri bu peluş ayı.

 

Gülen Yavrulu Ayı 100 cm

asla-modasi-gecmeyen-yilbasi-hediyesi-ayiciklar-7

Kahverengi ve ekru renk seçenekleri bulunan bu dev ayıcığın kucağında sevimli mi sevimli bir yavrusu bulunuyor. Çocuklarınız, eşiniz veya sevgiliniz için hediye olarak alabileceğiniz bu ayı 100 cm boya sahip.

agzinizi-tatlandiracak-yilbasi-hediyeleri-kapak

Ağzınızı Tatlandıracak Yılbaşı Hediyeleri

Bu yıl alacağınız yılbaşı hediyelerinde tercihinizi çikolatalardan yana kullanmaya ne dersiniz? Hediye edeceğiniz kişinin hem gözüne hem de midesine hitap edecek leziz mi leziz çikolataları onların ismine özel hale getirebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Yeni Yılın En Tatlı Hediyesi Yılbaşı Çikolataları

Çikolata Dolu Yılbaşı Kovaları

agzinizi-tatlandiracak-yilbasi-hediyeleri-1

Dolu dolu bir yılbaşı hediye sepeti olan bu şirin kovaların içerisinde birbirinden lezzetli drajeler ve çikolatalar bulunuyor. Sevdikleriniz için hazırlayacağınız bu şık set tülle sarılarak tarafınıza gönderiliyor.

 

Yılbaşı Hediyesi Çikolatalar

agzinizi-tatlandiracak-yilbasi-hediyeleri-2

16’lı ve 25’li olmak üzere iki farklı seçeneği bulunan çikolatalar sütlü olup mabel kalitesindedir. Üzerinde mutlu yıllar mesajının yer aldığı çikolataları ister iş arkadaşlarınıza ister uzaktaki sevdiklerinize isterseniz de ailenize armağan edebilirsiniz.

 

Kalp Kutuda Kişiye Özel Çikolatalar

agzinizi-tatlandiracak-yilbasi-hediyeleri-3

Yeni yılda tatlı yeyip tatlı konuşmak istediğiniz sevdiklerinize birlikte çekildiğiniz fotoğraflarla süsleyeceğiniz çikolatalar armağan edebilirsiniz. Fotoğrafınızın yanına mesajınızı da ekleyebileceğiniz çikolataları ailenize, sevgilinize veya eşinize armağan edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolatalar

agzinizi-tatlandiracak-yilbasi-hediyeleri-4

 

Çikolata seven yakınlarınız için fotoğrafıyla ona özel çikolata hazırlamak çok kolay. Tek yapmanız gereken çikolata üzerine basılacak fotoğrafı ve mesajınızı bizimle paylaşmak. 6 ay tazeliğini koruyan çikolatalarımız mabel markadır.

 

Seni Sevmemin 30 Nedeni Çikolata Kavanozu

agzinizi-tatlandiracak-yilbasi-hediyeleri-5

Yeni yılda sevgilinize neden aşık olduğunuzu bir kez daha hatırlatacak bir hediye seçmek isterseniz bu çikolata kavanozu da tam size göre. Çikolatalar üzerinde duygularınıza tercüman olacak 30 farklı neden ve yanlarında sevimli mi sevimli ayıcık bulunuyor.

is-arkadasina-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-kapak

İş Arkadaşına Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıl coşkusu iş yerlerini de sardı ve ofislerde yılbaşı çekilişleri yapılmaya başlandı. Siz de çekiliş için erken davrandınız ve şimdiden hediyenizi hazırlamak istiyorsunuz. Arkadaşınızın aldığınız hediyeyi beğenmesini önemsiyorsunuz bu yüzden nelerden hoşlandığını öğrenmek için türlü oyunlar yapmanıza gerek yok. Görenlerin hayran olacağı, keşke benim ismimi çekseymiş dedirtecek hediye alternatifleriyle karşınızdayız. Arkadaşlığınızı iş dışına da taşımanızı sağlayacak yılbaşı hediyeleri sizlerle.

 

Ofis Çalışanlarına Özel Yılbaşı Hediyeleri

Şık Kutulu İsme Özel Kalem

is-arkadasina-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-1

İlk aklınıza çalışırken kullanabileceği bir kalem almak geldi ama çok klişe olduğu için vazgeçtiniz. Peki, kalemi daha dikkat çekici bir hale getirmeye ne dersiniz? Üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabileceğiniz kalem şık kutusuyla birlikte gönderiliyor.

 

İsim Baskılı Yılbaşı Termosu

is-arkadasina-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-2

Kahvesini her zaman yanında taşıyabilmesi için ismine özel bir termos tasarlayabilirsiniz. Üzerinde kardan adamların yer aldığı termos çelik olup hem sıcak hem soğuk içeceklerin ısısını muhafaza etmekte.

 

12 Fotoğraflı Ayaklı Masa Takvimi

is-arkadasina-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-3

Arkadaşınızın fotoğraflarından ona sürpriz bir takvim hazırlayabilirsiniz. Yıl boyunca masasını süsleyecek olan takvim sayesinde işlerinde de daha planlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

 

Magic Mug – Sihirli Kupa 2 Fotoğraflı

is-arkadasina-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-4

Arkadaşınıza biraz esprili bir hediye vermek isterseniz sihirli kupa tam size göre. İlk gördüğünde kendisine siyah bir kupa hediye ettiğiniz düşündürecek olan sihirli kupa, içerisine sıcak bir içecek koyduğuna sürprizinizi ortaya çıkaracak.

 

Termo Deri Kapaklı 2017 Ajanda

is-arkadasina-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-5

Çalışırken günü gününe planlı ilerleyen arkadaşınız için yeni yılda da bu şekilde ilerlemesini sağlayacak bir ajanda armağan edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan ajanda üzerine ismini yazdırarak ona özel hale getirebilirsiniz.

 

Yılbaşı Mutluluk Sepeti

is-arkadasina-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-7

Hala ne alacağınıza karar veremediyseniz arkadaşınız için dolu dolu yılbaşı sepetleri arasından seçtiğimiz mutluluk sepetini armağan edebilirsiniz. Sepet içerisinde kar, küresi, kupa bardak, yılbaşı hediye çorabı, yılbaşı süsü, çikolata, yılbaşı mandal seti, mum bulunuyor.

 

teknolojik-2017-yilbasi-hediyeleri

Teknolojik 2017 Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıl yaklaşırken yepyeni hediyeler de yola koyuluyor. Siz de yılbaşı hediyenizi elektronik ürünlerden seçmek istiyorsanız. Bu içeriğe mutlaka göz gezdirmelisiniz. Teknolojinin romantizmle ve eğlenceyle birleştiği hediyelerden bir hediye listesi oluşturduk.

Teknolojik hediyeler arasında kişiye özel ürünlerin yanı sıra ilginç hediyeler de yer alıyor. Sevdiklerinizi bu yılda şaşırtmak istiyorsanız teknolojik yılbaşı hediyeleri size göre!

Son Teknoloji Yılbaşı Hediyeleri 

teknolojik-2017-yilbasi-hediyeleri-01

Son teknolojiyle üretilmiş olan 3 boyutlu lambalar, yılbaşında popüler olacağa benziyor. Üzerinde mutlu yıllar mesajının bulunduğu bu dekoratif ürün, birçok farklı renkte ışık verebiliyor.

teknolojik-2017-yilbasi-hediyeleri-02

Yılbaşının simgelerinden olan Noel Baba, 3 boyutlu lambalarda da yer alıyor. Odanıza ve evinize renk katacak olan 3 boyutlu lambalar, kırmızı, mavi, sarı ve beyaz renk saçabiliyor.

teknolojik-2017-yilbasi-hediyeleri-03

Geçen yılbaşının teknolojik ürünü Star Love, bu yılda da en sevilen ürünler arasında yer alıyor. Sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesajı bu özel hediye sayesinde daha romantik bir şekilde yansıtabilirsiniz.

teknolojik-2017-yilbasi-hediyeleri-04

Teknoloji sadece romantik hediyeler arasında değil kullanışlı ürünler arasında da tercih ediliyor. Örneğin bu saat, son teknolojiye sahip. İçindeki LED aydınlatmayla saatin kaç olduğunu gösteriyor. Üstelik şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.

teknolojik-2017-yilbasi-hediyeleri-05

İlk bakışta bir USB bellek almak basit bir hediye gibi görünebilir. Ancak bu bellek diğerlerinden çok farklı. Akrilikten üretilen bellek, istediğiniz kişinin ismine göre üretiliyor.

teknolojik-2017-yilbasi-hediyeleri-06

Yılbaşı çam ağaçsız olmaz değil mi? İşte bu çam ağacı da teknolojik hediyeler arasında yer alıyor. Nedeni ise içeriğinde gizli. Normal bir çam ağacı gibi gözükse de aslında fiberobtikten yapılıyor. Kendiliğinden ışıklı olduğu için sizi kablo derdinden kurtarır.

 

en-sevimli-yilbasi-hediyesi-el-yapimi-kar-kuresi-kapak

En Sevimli Yılbaşı Hediyesi: El Yapımı Kar Küresi

Yeni yılın klasikleşmiş hediyesi nedir diye sorsak cevabınızın kar küresi olacağından eminiz. Klasik olsalar da vazgeçemediğimiz bu sevimli küreleri bu yılbaşında da hediye olarak sevdiklerinizle paylaşmayı düşünüyorsanız farklı bir yorum getirmeye ne dersiniz? Kar kürelerini hediye mağazalarından almak yerine evde kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz. 2017 yılının en sevimli yılbaşı hediyesi olmaya şimdiden aday. Birkaç malzemeyle hazırlayabileceğiniz kar küreleri nasıl yapılıyor birlikte inceleyelim.

 

Sevdiklerinize İçin Yapabileceğiniz Yılbaşı Hediyesi: Kar Küresi

 

Öncelikle küreniz için bir kavanoz seçin. Evinizde kullandığınız kavanozlardan birini seçebilir ya da şeklini beğendiğiniz bir kavanozu alabilirsiniz.

 

en-sevimli-yilbasi-hediyesi-el-yapimi-kar-kuresi-2

Kavanoz kapağının rengini beğenmediyseniz boyayabilir ya da kağıt gibi kaplama materyalleriyle kaplayabilirsiniz. Kar kürenizde hangi materyalleri kullanacağınıza karar verdiyseniz kavanoz kapağının iç kısmına bu malzemeleri silikon yardımıyla yapıştırın. Kuruması ve sağlamlaşması için bir süre kenarda bekletmeyi ihmal etmeyin.

 

en-sevimli-yilbasi-hediyesi-el-yapimi-kar-kuresi-3

Bu esnada kavanozun içerisine bir miktar su, gliserin ve içerisinde uçuşmasını istediğiniz yapay kar, sim gibi malzemeleri doldurun ve karıştırın.

 

en-sevimli-yilbasi-hediyesi-el-yapimi-kar-kuresi-4

Kapak içerisine yapıştırdığınız materyaller kuruduysa sıra geldi kar küresinin son aşamasına kapağı kapatmaya. Sızıntı olmaması ve dayanıklı olması açısından kavanozun kenarlarına yapıştırıcı sürün ve kapağını kapatın. Yapıştırıcının kuruması için beklerken isterseniz kapağın kenarlarına renkli süslemeler yapıştırabilirsiniz. Kar küreniz hazır ters çevirerek kürenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

en-sevimli-yilbasi-hediyesi-el-yapimi-kar-kuresi-5

Sevdiklerinize hediye etmeden önce şık bir hediye paketi yapıp, notunuzu eklemeyi de unutmayın. Herkese mutlu yıllar dileriz :)

yilbasi-hediyeleri-4

Yeni Yılda Sevgiliyi Şaşırtacak Sürpriz Hediyeler

 

Aşk benzersiz olmalı. Belki bir leyla bir mecnun gibi olamasa da kendine özgü yaşanmalı. İçinde her duygu saf bir şekilde barınmalı. Tutkuysa engelllenmeyen bir tutku heyecansa sınır tanımayan bir coşku olmalı. Dur durak bilmemeli, engellenmemeli, tarifi zor yaşaması benzersiz olmalı. Aşk öyle kolay olmamalı, git deyince kalmalı, kimi zaman kal deyince gitmeyi göz almalı ama her defasında kalbin mühürlendiği aşkta bağlı olarak kalmalı. Her an onunla birlikte gibi durmalı aynı nefesi almalı. Aşk noktadan çok virgüllerle dolu olmalı…

Yılbaşında sevdikleriniz için, sevgiliniz için vereceğiniz bir hediye onun yüzünde oluşacak tebessümü görmeniz açısından oldukça mutluluk verici olacaktır. Onun için özel olarak tasarladığımız hediyelerden ona seçerek yılbaşında hediye edin. Mutluluğu birlikte paylaşın:)

Sevgilinizi Şımartacak Yılbaşı Hediyeleri

 

Okumaya devam et

Yeniyılda Bayanlara Alınabilecek Hediyeler

Bayanların özel tarzlarına hitaben özenle tasarlanan ve farklı dizaynlarla yeni bir zevk ve stil anlayışı yarattığımız ürünleri bayanlar çok beğenecek. Yeni yıla özel olarak tasarlanan bu harika aksesuar ve özel hediyeleri yılbaşında sevgilinize, eşinize,ailenizde bayanlara armağan ederek onuları mutlu edebilir harika bir yeni yıl geçirebilirsiniz.

 Yılbaşında Bayanlara Alınabilecek Hediyeler

Okumaya devam et

Bayan Sevgiliye Yeniyılda Alınabilecek Aksesuarlar

2013 yılı için şimdiden dileklere temennilere başladık bile. Yeni yıl için bir çok plan ve iyi dilekler sevdiklerimiz için dilimizden hiç bir gün düşmüyor.  2012 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu son günlerde aynı anda bir de ne hediye alsam telaşı sardı sizi biliyoruz. Yeni yılda sevdiklerinize harika hediyeler vererek onları mutlu etmek aynı zamanda da şaşırtmak istiyorsunuz. Sizin bu isteğinize hitaben biz de sizler için oldukça şirin,keyifli şık ve şaşırtıcı bir çok hediyelik ürün tasarladık. Kadınlar için tasarlanan bu ürünlerden bu yılbaşından eşinize-sevgilinize alarak onları mutlu ederken aynı zamanda şaşırtabilirsiniz:)

 Bayan Sevgiliye Yılbaşına Özel Hediyeler

Okumaya devam et

Kişiye Özel Yeni Yıl Sertifikası

Arkadaşlar yıldızlar gibidir. Oldukça fazla, kalabalık çok… Zaman zaman bir çoğu kayar gider hayatımızdan bir çoğu kalır. Kalanlar da elenir sonunda kendi aralarında. Sevdiklerimizden bazıları gitseler de içimizde aklımızda kalırlar. Bazıları çok kırmıştır kalbimizi nefretimiz olurlar. Ama öyledir arkadaşlar, arkadaşlıklar. Her duyguyu yaşatır insana. Arkadaştan insan çok şey beklememeli arkadaştır nasılsa havadan sudan çiçekten böcekten ne bekliyorsa onu beklemeli ondan da…Belki beklentisiz olmalı. Sadece arkadaş olmalı yanına. ama bazıları vardır kendinizi kardeşinizin yanında gibi hissedersiniz sıcak samimi… Onu diğerlerinden ayıran çok özel şeyler vardır. Derdinizi dinler gözyaşınızı paylaşır gülüşünüze eşlik eder mutluluğunuzda da yanınızdadır. Kısacası ailenizin bir üyesi gibi her an sizinledir. Şimdi sizin de ona bunu gösterme  zamanınız geldi. Ona ne kadar değerli olduğunu hissettirin onu yılın en iyi arkadaşı şeçin:)))

Sevdiklerinize Özel Yeni Yıl Sertifikası

Okumaya devam et