yeni-yilin-en-ugurlu-hediyesi-ic-camasirlari-kapak

Yeni Yılın En Uğurlu Hediyesi İç Çamaşırları

Yeni yıl yaklaşmaya başladıkça girdiğimiz her dükkanda kırmızı iç çamaşırlarının ön raflara aldığını görürüz. Şans ve uğur getireceği düşünülen iç çamaşırları herkes tarafından da yoğun ilgi görür. Biz de kırmızı olmasa da yeni yılda tercih edebileceğiniz iç çamaşırı tasarımlarını araştırdık ve sizler için derledik.

Arkadaşlarına, partnerine sürpriz yapmak isteyenler, yeni yılda şans ondan yana olsun isteyenler yılbaşında mutlaka sahip olmanız gereken iç çamaşırlarına göz atın ve beğendiniz modeli yılbaşı hediyesi olarak sevdiklerinizle paylaşın.

 

Yeni Yılda Size Şans Getirecek İç Çamaşırları

Kişiye Özel Yılbaşı Paketi Tanga

yeni-yilin-en-ugurlu-hediyesi-ic-camasirlari-1

Yılbaşı gecesinde aşk hayatınıza da heyecan katmak istiyor, partnerinizle eğlenceli dakikalar geçirmek istiyorsanız bu tanga tam size göre. Üzerine sürpriz yapmak istediğiniz kişinin ismini yazdırabileceğiniz tanga beyaz renktedir.

 

Kişiye Özel Hediyen Bende Yılbaşı Boxer

yeni-yilin-en-ugurlu-hediyesi-ic-camasirlari-2

Arkadaşlarınıza eğlenceli bir hediye vermek isterseniz ya da hayatınızdaki adamla yılbaşı gecesinde eğlenceli dakikalar geçirmek isterseniz bu boxerı tercih edebilirsiniz. Üzerinde noel baba deseni bulunan boxer üzerinde “hediyen bende” mesajı yer alıyor. Ve mesajın yanına isim yazdırabiliyorsunuz. Dört farklı renk seçeneği bulunan boxerın tüm beden seçenekleri mevcut.

 

Kişiye Özel Cookie Yılbaşı Tanga

yeni-yilin-en-ugurlu-hediyesi-ic-camasirlari-3

Partneriyle baş başa romantik bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler partnerinize sürpriz yapmaya ne dersiniz? Cookie desenli tanga üzerine yeni yıl mesajınızı yazdırarak onu şaşırtabilirsiniz.

 

Yeni Yılın İlk Sürprizi Yılbaşı Boxer

yeni-yilin-en-ugurlu-hediyesi-ic-camasirlari-4

Sevgilinize, eşinize yeni yılın ilk sürprizini yapmaya hazır mısınız? İsme özel tasarlanan boxer üzerinde yer alan “2017’nin ilk sürprizi” mesajıyla sevdiklerinizi hem güldürecek hem de eğlendireceksiniz. Eğlenceli boxerın siyah, lacivert, beyaz ve gri renk seçenekleri bulunuyor.

 

Yeni Yılın İlk Sürprizi Tanga

yeni-yilin-en-ugurlu-hediyesi-ic-camasirlari-5

“2017’nin ilk sürprizi” mesajlı boxer olur da tanga olmaz mı? Üzerinde noel anne deseni bulunan tanga beyaz renktedir.

 

Cıngıl Bells Yılbaşı Boxer

yeni-yilin-en-ugurlu-hediyesi-ic-camasirlari-6

Yeni yılın favori şarkısı jingle bells’ten esinlenerek tasarlanan boxer üzerinde çam ağacı süsü desenleri yer alıyor.

 

Bite Me Yılbaşı Boxer

yeni-yilin-en-ugurlu-hediyesi-ic-camasirlari-7

Davetkar mesajıyla ateşli bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenlerin tercih ettiği boxer dört farklı renk seçeneğine sahip olup gecenize renk katmak için siparişlerinizi bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir