yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-kapak

Yeni Yılın Favori Hediyesi Kupa Bardaklar

Yeni yılın ilk gününde de güne çay veya kahvesini içerek başlayacaklar, sevdikleriniz için bu alışkanlıklarını daha keyifli hale getirmeye ne dersiniz? Fotoğraflarınız, isimleriniz ve mesajlarınızla kişiye özel hale getirebileceğiniz yılbaşı hediyeleri arasında yer alan kupa bardakları tercih ederek yeni yılın en eğlenceli hediyelerini yaratabilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı bir hediye olacak kupa bardakları ömür boyu kullanacaklarından da emin olabilirsiniz.

 

 

Yılbaşına Özel Tasarım Kupa Bardaklar

 

Her Dilde Mutlu Yıllar Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-1

Nasıl bir yeni yıl mesajı yazacağına bir türlü karar veremeyenler farklı dillerde “mutlu yıllar” mesajının yer aldığı bu kupa bardağı tercih edebilirler. Üstelik farklı onca mutlu yıllar yazısı arasına hediye edeceğiniz kişinin de ismini ekleyebiliyorsunuz.

 

Yılbaşına Özel Fotoğraflı Kupa Bardaklar

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-2

Yeni yıl coşkusunu hissettirecek olan kupa bardak fotoğrafınızla size özel hale getiriliyor. Yeni yıl ruhuna uygun desenlerle süslenen fotoğrafınızın yanına hediye ettiğiniz yılı da ekleyebiliyorsunuz.

 

Yeni Yıla Özel Fotoğraflı Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-3

Benim için bir fotoğraf yetersiz diyenler, 3 fotoğraf kullanarak tasarlayabileceğiniz bu kupa bardak üzerine hediye ettiğiniz yılın yanı sıra mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz. Beyaz ve sihirli kupa çeşitleri bulunan kupa bardak en çok tercih edilen modellerden biri.

 

Yılbaşı Kuru Kafası Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-4

Sevimli yılbaşı hediyeleri hiç bize göre değil deyip hediye almaktan vazgeçmeyin. Kurukafa desenli bu kupa bardağı alarak sevdiklerinizi şaşırtın. Beyaz ve sihirli kupa seçenekleri bulunan bardak üzerinde aynı zamanda ” ho ho ho” yazısı da yer alıyor.

 

Çiftlere Özel Yılbaşı Kutlaması Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-5

Yeni yılın ilk dakikalarında hem içinizi hem de kalbinizi ısıtacak bir hediye seçmek isterseniz de çiftlere özel tasarlanan bu kupa bardakları tercih edebilirsiniz. Yeni yıl denilince akla gelen figürlerin desen olarak kullanıldığı kupa bardaklar üzerine isimlerinizi ekleyebiliyorsunuz.

 

Bizimkilerin 2017 Geyikleri Kupa Bardak

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-6

Arkadaşlarınızla 2016 yılında en çok geyiğini yaptığınız konuların 2017 yılında da devam edeceğini düşünüyorsanız bu geyiklerle eğlenceli kupa bardaklar tasarlamaya ne dersiniz? Geyiğini yaptığınız olayları kupa bardak üzerine yazarak bu geyikleri ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Kişiye Özel 2017 Yılbaşı Kupa Bardakları

yilin-favori-hediyesi-kupa-bardaklar-7

Ömür boyu kullanacakları ve kullandıkça da sizi hatırlayacakları armağan vermek istiyorsanız sevdikleriniz için fotoğrafı, ismi ve mesajınızla harika bir kupa bardak tasarlayabilir, yeni yılda da yanlarında olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir